הכרת תודה – למתקדמים

אחד הדברים ששמתי לב אליהם במהלך האימונים השונים, זה שהתיחסתי כמעט לכל דבר כמובן מאליו.

 לפני שאכנס לאימון שעשיתי אני רוצה להתייחס לדבר חשוב מאוד…

 

האם אתם מודעים לכך שהמחשבה שלכם יוצרת מציאות ? אני שמח שאני חי בעידן שבו לא רק אני יודע שזה כך גם הרציונל שלי מקבל תשובה מהמדע, מסבירה את זה מצוין מירי בלנק מטפלת בניאופסיכולוגיה http://www.neopsychology.co.il במאמר הקשר בין פיסיקה קוואנטית ליצירת מציאות.

את האימון אני מבצע לבד בחדר כשאני יושב בחדר העבודה שלי בתחילת היום בבוקר, אני לא מתחיל מייד לעבוד, ולמה הכוונה ?

 העיניים שלי סורקות את השולחן לאט וקיימת תשומת לב לכל הפרטים שיש על השולחן.

המחשב הנייד למשל, אני מסתכל עליו בפליאה, בזכות הקופסא הנפלאה הזו קיימת גישה לכל הידע שיש בעולם, יש לי אפשרות לכתוב לכם היכן שלא תהיו, ואינספור אפשרויות מדהימות זה לא ברור מאליו, זה לא היה קיים כלל עד שנות ה 60 המוקדמות, מישהו חשב על זה ! והביא את המתנה הזו לעולם.

כך גם הטלפון, לפני יומיים התקשרתי לסבתא שלי בארצות הברית והיא ממרחק עצום שומעת אותי, היא לא צריכה פיסית לעמוד לידי, מישהו חשב על זה !.

כשאני נכנס לרכב ומתחיל בנסיעה קיימת פליאה על כך שהקופסא הזו לוקחת אותי לכל מקום וללא מאמץ.

 כל מוצר שאני רואה עם עיניי מישהו בנקודת זמן מסוימת חשב על זה בלהט עוד שזה היה סמוי מהעין

והיה בגדר רעיון בלבד.

אני למעשה מודה לו משום שבזכותו חיי עשירים נוחים ומעניינים יותר.

 אני חושב שהבנתם את הכוונה…לאפשר לחוויה לראות לא לשכל, להגיון שיודע את מה שכתבתי עוד מהילדות וחושב שזה אינפנטילי, לחשוב במובן הזה זה לפספס את הנקודה.

 חשיבה של מישהו בהתמדה ובדרך מסוימת יצרה את המציאות הפיסית של כל אחד מהדברים שאני צופה בהם.הדברים לא נוצרו באופן פתאומי במעשה קסמים אלא שהחשיבה בדרך זו יצרה את הנסיבות בדרך העולם המסחרי הידוע והם שיצרו את המוצר.

בדיוק באותה הדרך ראיית היעד במסחר במטח, האמצעי להשגתו, דרך החוויה, יוצרת את הנסיבות בבחירת כלי המסחר הנכונים, את הראייה הרחבה והבנת התנהגות המחיר.

איני זקוק להוכחה מדעית שזה כך אני רואה את זה ומיישם את זה בחיי, אך למי שזקוק לידע המדעי מומלץ

לקרוא את המאמר שכתבה בצורה פשוטה מירי בלנק כפי שציינתי למעלה.

לסיכום:

 לפני שהתחלתי לעבוד במשרד הביתי, (גם למי שאין משרד בבית יכול לשבת בפינת העבודה שלו או בסלון זה לא משנה) התיישבתי וסרקתי לאט פריטים שעל השולחן, הטלפון הסלולארי, צופה בו לא חושב עליו, העט, המחשבון, המחשב הנייד, המדפסת, הטלפון……מתוך ההבנה של מה שכתבתי עד כה נוצרת תחושה של הכרת תודה לכל מי שייצר את המוצרים הנפלאים הללו והכרת תודה על זה שיש לי אותם.

לפעמים אני מסתפק רק בתשומת הלב לחפצים השונים ובתחושה הנפלאה ולפעמים אני אומר בלב פשוט תודה.

אין הגדרת זמן לאימון כפי ששמתם לב, אך לי זה לוקח כמה דקות.

 הכרת תודה קיימת לכל דבר ולא רק למה שציינתי, אני הרחבתי אותה ולגבי היא קיימת לגבי האוכל שאני אוכל, בת הזוג שלי ועוד אינספור דברים שאני מודה עליהם, זוהי תודעת שפע שאינה מפוצלת רק לשפע חומרי.

אפשר לומר שגם אנשים שהם דתיים עושים את זה נכון ? נכון ולא נכון, אני עושה את זה כי גיליתי לבד שזה הדבר הנכון ואני לא נצמד לזה זה לא חוק בל יעבור לפעמים אני ניגש בבוקר ישר למחשב ולפעמים אני גם אוכל ללא תשומת לב, כשהדבר הוא מצווה ואני לא מבין פספסתי את הדבר עצמו ואין לו ערך מבחינתי.

חזרה לדף הבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

     

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>