כבה את הטלויזיה !

אני יכול לומר לכם שאם תצליחו להבין את הפוסט הזה בחוויה ולא בשכל, הבנתם הכל.

כאשר גיליתי את הרואה בהקשר של המסחר במטח, חשבתי שזהו זה מעכשיו הכל קל וכמה כסף שארצה מוגש על מגש של כסף רק תיקח, הרי הראייה זה המפתח.

אבל המציאות טפחה על פניי, התברר לי שצריך לגשר בין הרואה לבין המוציא לפועל החושב, ברגע שאני חושב נוצרת תפיסת מציאות שונה משל הרואה.

ולמה הכוונה ?

כאשר אני רואה הזדמנות בצמד מטבעות כלשהו, אני לא נשאר דומם, אחרת לא אוכל ללחוץ על העכבר ולהמשיך לבדוק, את תקינות העסקה, ואז מה קורה ? ברגע שהתיחסתי למה שאני רואה על מנת לפעול המחשבה משתלטת מבלי אשים לב לכך, הטלויזיה המנטלית נדלקת ומרגע זה אני מפסיק לראות את המציאות כפי שהיא.

למה הדבר דומה ? תחשבו שאתם צופים בגרף ללא מודעות, התחושה נינוחה ואין לכם מושג שהטלויזיה המנטלית דלוקה וזה קורה בשבריר שניה, התוכן המוקרן בטלויזיה כולל לדוגמא סרט אימה, רואים שם ילד חולמני המניף סכין מטבח, ומתקרב לאימו שמחפשת אותו בחדר שבדיוק עכשיו נשרפה בו המנורה, מפחיד נכון ?

עכשיו מה יקרה אם המודעות גורמת לכך שהתמונה שאתה רואה היא לא רק קופסת הטלויזיה אלא את סט הצילומים ואז מה אתה רואה? את הצלם, המקליט,איש הקול עם רמקול,הבמאי,המאפרת,ו…את החוט שקשור לסכין  שהתעופפה באוויר והילד מחזיק בה עכשיו, האם עדיין תפחדו ? תגידו איזה שטויות ככה עובדים על אנשים בטלויזיה וזאת משום שהמודעות שלכם התרחבה, ואז מה יקרה ?

הטלויזיה תכבה ! ומה יקרה אז ? תוכלו לפרק זמן קצר לראות את המציאות כפי שהיא ולא מבעד למסננת של המחשבות.

אם תצליחו לראות…. ואז לפעול…… ושוב לראות כלומר לכבות את הטלויזיה המנטלית על ידי הפניית תשומת הלב פנימה לתחושות….שוב לפעול….. ושוב לראות, יצרתם קשר בין הרואה לבין החושב המוציא לפועל את פעולת הראייה, הרמה הגבוהה ביותר בין רוח לחומר, תוכלו כל פעם לראות ולפעול פעולה אחת בלבד וחוזר חלילה.

אז פתרתם את חידת הפורקס ותוכלו לראות ולהבין את מה שרק 3% מסוחרי הפורקס בעולם יכולים לראות ולהבין !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

     

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>