הרצון לדעת את הלא ידוע

רוב האנשים רוצים לדעת את הלא ידוע ומוכנים לסכן סכומי כסף גדולים, איך אני יכול לדעת את זה ?

רוב הכסף העולמי נמצא בהשקעות פיננסיות, מסחר במטח, מניות,אופציות וכו..

לרוב השכירים יש קרן השתלמות וקרן פנסיה שמשקיעה עבורם ולחלקם כמובן יש תיק השקעות אצל יועץ השקעות, איך שלא תסתכלו על זה רוב הכסף מושקע בדרך שהיא לא בטוחה אף פעם משום שהיא לא ידועה, אם הייתה ידועה לא היו השווקים הפיננסים מתקיימים.

יועצי ההשקעות והמשקיעים הפרטיים נצמדים בד"כ לשיטה ידועה כמו תבניות המשך למשל או שהם הרכיבו שיטה שנובעת מהעין החוצה ממחקר אמפירי מדעי במקרה הטוב או ניחוש כלשהו במקרה הרע, שיטה טובה ככל שתהיה, מבוססת על המחשבה שלי או של אחר ולעולם אינה יכולה לראות מה שנמצא מאחורי העין שם מצוי הידע ממצב נפשי לא ידוע שהוא הכל.

ולכן רוב האנשים שחיים רק בתוך תנועת הזכרון שזהו כל הידע שלהם, יכולים רק לדמות חיי חופש כלכלי להתרגש ובעצם להמר ולהיצמד לשיטה הנובעת מבחוץ ובהכרח לא להגיע לשם כולל מומחים בעלי שם כלכלנים, דוקטורים ופרופסורים, אף אחד מהם הנשען על ידע חיצוני של המחשבה לא יכול להבין את מה שנמצא מאחורי המחשבה שלהם עצמם. והם כמו רובכם רוצים חיי חופש כלכלי הנובע מהרצון לדעת את הבלתי ידוע ומהמחשבה שהם יודעים ידע ייחודי זה נוצרת הנכונות לסכן סכומי כסף גדולים שלא מעבודה המבוססת על הידוע ולכן אינה מאפשרת חופש כלכלי אלא אם הנך מאותם 10% מהאוכלוסייה ברי המזל שנולדו עם כישורים בעלי ערך גבוה כלשהם.

מה שיפה בכל הסיפור הוא שכל אחד נולד עשיר לא רק קבוצה מסויימת, רק שרובנו המוחץ מאבדים את היכולת לראות זאת במהלך השנים, ומה שנותר בעזרת שטיפת מוח (ברובה לא מודעת של הורינו כי גם הם לא הכירו משהו אחר מהילדות) זה ללמוד מקצוע ולמכור את שירותיך בנזיד עדשים וזאת משום שכל מקצוע ברגע שהוא מגיע לאיזון בין ביקוש להיצע לא מאפשר חופש כלכלי אלא אם תתמיד שנים רבות מאוד יתכן וזה יתאפשר בהמשך, אך האם זה מה שאתה רוצה ?

כאשר אתה עובר שינוי לתודעת שפע הנך יוצר, אינך יודע, אתה יכול להשתמש בידע שצברת בכל רגע, אבל אתה אינך היודע, רק במצב זה תוכל לצפות במחשבה שלך עצמך וההבנה תתעורר ובעקבותיה ידע חדש הנובע ממך, ידע שלא קיים בשום מקום אחר בעולם שעם עבודה נכונה עם המוח היודע משופץ והופך להיות אמיתי לגמריי, ידע בהתנהגות אנושית בפיננסים הנובע מהלא ידוע הוא יידע יחודי שאין לו ערך כספי נקוב, משום שערכו אינסופי קיימת האפשרות האמיתית להרוויח כל סכום והיקפו והשגתו בפועל תלויה רק במוכנות המודעת ומהתת מודע שלך לקבלו.

אדם שמהמר על כסף בשווקים הפיננסים הוא אדם חסר ידע ונהנה רק מהריגוש ומהפנטזיות שבהימור שאופייני ללוטו, טוטו, קזינו ושות.. או שזהו אדם או "מומחה" בעל ידע המבוסס על שיטה כלשהי המתקבלת מבחוץ ולא ממנו שניהם פועלים מהידוע מהאני והעיסוק בלא ידוע מאפשר את הריגוש שלא קיים בעיסוק בידוע, מאפשר פנטזיות על חיי עושר שאי אפשר לפנטז כשאתה עובד בעבודה רגילה וכך למעשה מתחברים כאילו לחווית הלא ידוע דרך האני וזה בדיוק ההבדל בין מציאות לפנטזיה בין האני שמפחד מתרגש ומפנטז ותמיד מפסיד במציאות הפיסית בסופו של דבר, לבין היוצר שרואה את השפע והעושר לא חושב עליו ואז לאחר נסיונות רבים של למידה במודע הקסם עובד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

     

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>