מימון עצמי

שלום לך,

כשקיבלתי החלטה להגשים את החזון של חיי, הייתה לכך משמעות רבה, עזבתי את עבודתי ומימנתי כספית את כל זמני, זה לא הדבר שאני ממליץ לך כמובן, אך עבורי זה היה MUST משום שללכת בדרך ההשראה ובמקביל לעבוד במשרה מלאה בדבר שלא תורם להגשמת החזון וסוחט כל אנרגיה טובה, לא הלך ביחד עבורי והיה בזבוז זמן, לכן החלטתי לממן את עצמי ולהקדיש משרה מלאה כדי לפתח את התודעה שלי לתודעת שפע.

מאחר ודרך ההשראה לא מדוייקת בזמנים בשלב מסויים הייתי צריך לקבל החלטה מה לעשות משום שהמימון העצמי עמד להסתיים, לשמחתי מצאתי פתרון שתוך פרק זמן קצר יחסית פתר את בעיית המימון, החלטתי לבדוק זאת רק משום שקרוב משפחה הוכיח לי שזה עובד.

מדובר בעסק אינטרנטי אוטומטי שפותח על ידי אדם בשם סטון אוונס, שלמעשה מבצע עבורך כל מה שצריך ללא תשלום ובאופן אוטומטי, כך יכולתי ללמוד בדיוק איך זה עובד, הדבר היחיד שנדרש ממני זה ליצור תנועה וגם לכך יש פתרונות רבים בהשקעה של כמה עשרות דולרים בחודש בלבד, הדבר החשוב ביותר זה שזה עובד ! ושיש צורך בהשקעת זמן של אולי שעה ביום, ועוד יותר חשוב זה מה שאיפשר לי להמשיך בדרך ההשראה לדבר הגדול באמת.

הפיתוי להקטין ראש ולעסוק ולהתפרנס רק בעסק האינטרנטי קיים, אך עבורי זה פרנסה בלבד המאפשרת תוך מספר מצומצם של חודשים זמן רב פנוי על מנת לקדם את הדבר הגדול באמת.

הבחירה בידיים שלך, במה אתה בוחר בגלולה הכחולה או בגלולה האדומה ?

אם תבחר בכחולה תוכל להתמקד בפרנסה שלך ושל משפחתך ולחיות חיים רגילים כמו רוב האנשים, אם תבחר באדומה, עולם חדש של הגשמה חומרית וחיים מתוך שליחות נפתחים בגדול.

מלא את הפרטים לקבלת הסבר מלא. (הפרוייקט של סטון נמצא מצד שמאל, הקופסה האדומה).

 www.yuvalperry.net

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

     

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>